Metal Lazer Kesim Tablo

Metal Lazer Kesim Tablo

Mart 4, 2023 Fiber lazer boru kesim Fiber lazer fiyatları fiber lazer haberler Fiber lazer kapalı kasa Fiber lazer kesim hızı fiber metal kesim lazeri 0
metal kesim lazerleri

Metal Lazer Kesim Tablo

Fiber Lazer Kesim Makinesi ile ; Metal lazer kesim tablo, lazer kesim dekoratif tablo, metal tablo, lazer kesim duvar panelleri, lazer kesim duvar süsü, lazer kesim ahşap tablo,

fiber lazer
Fiber Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Fiber Lazer Kesim Makinesi ile duvar aksesuarları, avize, yemek masası aksesuarları, peçetelik, abajur, mumluk, gibi aksesuarları üretebilmek için Yerli üretim 1kw yada  2kw fiber lazer kesim makinemiz ile üretim yapabilirsiniz.

Genellikle duvar aksesuarları, saat ve tablo imalatı 1 ila 3 mm dkp siyah sac yada paslanmaz metal plakadan kesim yapılmaktadır. Fiber lazer kesim makinası ile günde yaklaşık 1000 adet saat kesimi yapabilirsiniz.

Saat başına 5 TL kesim maliyet ekleyebiliriz. Yani günde 5000 TL Fiber Lazer kazanç elde edebilirsiniz. Ayda 25 gün çalıştırdığımızda ayda 125.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Böylece yılda 1.500.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

E-ticaret sayfalarını incelediğimizde metal saat, tablo, dünya haritası, metal panel gibi ürünlerin satışı gittikçe artmaktadır. Fiyat araştırması yaptığımızda 100 ile 500 TL arasında fiyatları gözükmektedir. Bu tür tablo , saat ve aksesuar üretiminde sadece bir Robart metal lazer kesim makinası alabilirsiniz ve 1 saat üretiminin 20 TL gibi maliyeti bulunmaktadır.

Satış fiyatlarına oran ile çok ekonomik üretim yapabilirsiniz. Ayrıca Trentyol, Çiçeksepeti, gitigidiyor gibi Türkiye pazarında satış yapabilir yada Amazon gibi uluslararası E-ticaret sitelerinde Amerika ve Avrupa’da satış yapabilirsiniz.

fiber lazer
Yerli Üretim Lazer Makinalari

alüminyum lazer kesim,alüminyum lazer kesim fiyatları,boru lazer,boru lazer kesim,boru profil lazer kesim,bystronic lazer kesim makinası fiyatları,cnc demir kesim,cnc kesim makinası fiyatları,cnc kesim metal,cnc lazer fiyatları,cnc lazer kesim,cnc lazer kesim fiyatları,cnc lazer kesim makinası,cnc lazer kesim makinası fiyatları,cnc lazer makinesi,cnc lazer metal kesim makinası fiyatları,cnc metal kesim,cnc metal kesim fiyatları,

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir