Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Şubat 20, 2023 fiber lazer haberler 0
fiber lazer parametre

Fiber Lazer Kesim Makinesi Nozulu

Fiber lazer kesme makinesi Meme kesme kalitesi için çok önemlidir.
Nozul merkezi lazer merkezi ile konsantrik olmadığında, kesme kalitesi üzerindeki etkisi: kesme gaz spewing, kesme pürüzlü düzeye neden olduğunda, kesme bölümünü etkiler.Bir tarafı erimiş lekeler olacak.Fakat zaman lif küçük lazer kesim makinesi 3 mm sac kesilmiş, ancak 3mm sacdan kesildiğinde etkisi daha ciddidir, bazen kesilemez.

Özetlemek için, merkezi fiber metal lazer kesim makinesinin nozul ve konsantrikliği, kesim kalitesinin uygunluğuna ve kalitesinin bozulmasına neden olan önemli faktörlerden biridir. Özellikle iş parçasının daha kalın olması durumunda, etki daha büyüktür. Daha iyi kesim bölümleri elde etmek için. nozul merkezini ve lazerin konsantrikliğini ayarlamalıdır.

Not:meme deformasyon veya meme eriyik lekeleri vardır, bu nedenle yukarıda açıklanan kesme kalitesi üzerindeki etkisi ,.Ölçüler dikkatle yerleştirilmelidir, çarpma ile deformasyon önlemek. Meme bazı erimiş lekeler ile zamanında berrak olmalıdır. nozul üretimde yüksek doğruluk gereksinimlerine sahiptir, kurulum yöntemi düzeltilmelidir. Nozulun kalitesizliği fiber lazer kesim koşullarını değiştirirse, nozul zamanında değiştirilmelidir.

Lazer kesim,CNC Metal Kesim fiyatları,Fason metal lazer kesim Fiyatları,Fason lazer kesim İstanbul,Lazer kesim kalınlığı,Paslanmaz Lazer Kesim,Lazer Kesim sac levha,2.el fiber lazer kesim makinası,Fiber Lazer Kesim Makinası fiyatları,Fiber Lazer Kesim Makinesi,Fiber lazer kesim makinası nedir,4 kw fiber lazer,1 kw fiber lazer,2 kw fiber lazer,metal kesen lazer,metal kesici lazer,metal kesim lazer,metal lazer,fiber lazer kesim,lazer kesim makinası Konya

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir