Fiber Lazer Kesim Kafası

Fiber Lazer Kesim Kafası

Mart 13, 2023 fiber lazer haberler 0
lazer metal kesim makinesi

Fiber Lazer Kesim Kafası

Üretilen fiber lazer kesim makinesi üretiminde İsviçre üretimi olan Raytools marka fiber lazer kası kullanılmaktadır. Bu kafalar otomatik odaklama yapabilen yada manuel olarak odaklama yapabilen modelleri vardır. Bilindiği üzere fiber ışını kesilen metalin kalınlığına ve niteliğine göre farklı odaklanarak kesilebilmektedir. Bundan dolayı fiber lazer kafası makinenin kalitesini çok etkiliyor.

BT240S serisi Lazer Kesim Başlıkları, endüstriyel uygulamalarda orta ve yüksek güçlü fiber lazerler için uygun olan 2017 yılında İsviçre RAYTOOLS AG’ den BT240’a dayanarak piyasaya sürüldü. BT240 serisine kıyasla, BT240S serisinin toz geçirmez tasarım ve müşteri deneyimindeki yükseltilmiş sürümü kapsamlı bir optimizasyon haline getirildi.

Hepimizin bildiği gibi, optik fiberleri , takarken veya çıkarırken kolimasyon lensinin kontamine olma olasılığı çok yüksektir, böylece BT240S serisi, kolimasyon tertibatına bir üst koruyucu pencere eklenerek bu riskten kaçınır.

1 kw fiber lazer

Aynı zamanda, alt koruyucu pencere yapısı da tamamen yükseltilmiş, üzerine bir toz kapağı ekliyoruz. Çift koruma tasarımı, koruyucu camın değiştirilmesinde kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artırır ve lens kirlenme riski neredeyse sıfırdır.

1 kw açık kasa fiber
robart lazer

laser metal cutting machine,fiber laser metal cutting machine,sheet metal laser cutting machine,sheet metal laser cutter,senfeng laser,fiber laser cutting machine manufacturer,full cover fiber laser cutter,6000w metal laser cutter,6kw fiber laser cutting machine,cnc laser cutting machine,metal laser cutter,6kw fiber laser price,sheet metal laser cutting equipment,6kw power laser cutter,optical fiber,metalworks tools,sheet metal fabrication,metal cutter tool,

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir