Bisiklet endüstrisinde fiber lazer boru kesme makinası

Bisiklet endüstrisinde fiber lazer boru kesme makinası

Mart 9, 2023 Fiber lazer boru kesim fiber lazer haberler 0
boru profil kesim

Bisiklet endüstrisinde fiber lazer boru kesme makinası

Yeşil çevre koruma, son yıllarda sıcak bir konu haline geldi. Gittikçe daha fazla insan bisiklete binme gibi çevre dostu seyahat yollarını da seçiyor.

Son zamanlarda Erembald adlı bir bisiklet birçok kişinin dikkatini çekti. “Erembald” bisiklet, basit bir tasarıma sahip paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ve malzeme Kylo  fiber lazer boru kesici tarafından kesilir.  Fiber lazer boru kesme makinesi, istenen etkiyi elde etmek için farklı bisiklet meraklılarının gereksinimlerini karşılayabilir.

Kylo Lazer boru kesme makinası, bisiklet boru bağlantı parçaları ve profiller üzerinde çeşitli şekillerde kesim yapabilen profesyonel bir makinadır. Aşağıdaki avantajlara sahiptir.

1. Yüksek hassasiyet.

Fiber lazer tüp kesme makinesi, aynı fikstür sistemini benimser. Programlama yazılımı tarafından tasarlanmıştır. Tek seferde komple çok adımlı işleme, yüksek hassasiyet, çapaksız pürüzsüz kesim bölümü. 

2. Verimli.

Dakikada birkaç metre boru kesebilir. Makinenin kesme hızı, geleneksel kesme yönteminin birkaç katıdır.

3. Yüksek esneklik.

Bu makine, çeşitli şekilleri esnek bir şekilde işleyebilir, bu da tasarımcıların karmaşık tasarımlar yapmasını sağlar. Ancak, geleneksel işleme yöntemleri altında düşünülemez.

4. Toplu işleme.

Genel olarak standart boru uzunluğu 6 metredir. Geleneksel boru sıkıştırma yöntemi çok elverişsizdir.

 Ancak tüp lazer kesim makinesi, konumlandırma, otomatik malzeme dağıtımı, otomatik düzeltme, otomatik algılama, otomatik besleme, insan maliyetini etkin bir şekilde azaltarak basit olabilir.

Eşsiz ve esnek işleme sayesinde bisikletler de benzersiz tarzlarda oluşturulabilir. LMN6020T, profesyonel fiber lazer boru kesme makinesidir , dairesel boru, kare boru ve diğer şekilli boruları kesmek için uygundur. 

Daha fazla detay için bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız. 0532 3612620

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir